WhatsApp wprowadza nowy interfejs połączeń dla użytkowników iPhone’a


Po krótkim okresie testów z użytkownikami wersji beta, WhatsApp w środę zaczął wprowadzać nowy interfejs połączeń dla użytkowników iPhone’a. Popularna aplikacja do obsługi wiadomości ułatwia użytkownikom dodawanie większej liczby osób do trwającego połączenia, a także inne ulepszenia.

Tak jak omówiliśmy dalej 9to5Mac zeszły tydzieńzmiany te były już dostępne dla użytkowników, którzy mają zainstalowaną wersję beta aplikacji WhatsApp. Nowy ekran połączenia wygląda bardzo podobnie do FaceTime, który pokazuje wszystkich, którzy dzwonią. Stamtąd użytkownicy mogą zapraszać inne osoby do dołączenia do połączenia, a nawet ponownie dzwonić do osoby, jeśli nie byli w stanie jej zaakceptować.

Kiedy możesz dołączać do rozmów grupowych? Jeśli tymczasowo zignorujesz udział w rozmowie grupowej, a po pewnym czasie ponownie otworzysz WhatsApp, jeśli połączenie grupowe nadal trwa, aplikacja może wyświetlić alert, jeśli chcesz szybko dołączyć do rozmowy, bez pytania innych uczestników o dodanie znowu ty.

Informacje o wydaniu WhatsApp w wersji 2.21.140 wspominają również, że zarchiwizowane czaty pozostaną teraz zarchiwizowane i wyciszone, gdy nadejdą nowe wiadomości. Aktualizacja wyświetla również sugestie naklejek, gdy użytkownik pisze wiadomość.

Sprawdź pełny dziennik zmian poniżej:

* Możesz teraz opuszczać i ponownie dołączać do połączeń grupowych z zakładki połączeń w trakcie ich trwania.
* Zarchiwizowane czaty pozostaną teraz zarchiwizowane i wyciszone, gdy nadejdą nowe wiadomości. Możesz zmienić środowisko, wybierając Ustawienia > Czaty > Zachowaj zarchiwizowane czaty.
* Sugestie naklejek pomagają znaleźć odpowiednie naklejki pobrane podczas tworzenia wiadomości.

Jednak według WhatsApp te nowe funkcje są stopniowo udostępniane użytkownikom, więc nie wszyscy otrzymają je od razu po zainstalowaniu aktualizacji. WhatsApp jest dostępny dla bezpłatnie w App Store i wymaga iPhone’a z systemem iOS 10 lub nowszym.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich do zarabiania. Jeszcze.


Reklama

Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

QNAP ogłasza rozszerzoną serię TS-hx77XU NAS

Po wydaniu 9- i 12-zatokowych modeli serii TS-hx77XU QuTS hero NAS, firma QNAP rozszerza dziś ofertę serii, wprowadzając 16-zatokowe modele TS-h1677XU-RP o większej...

Samsung Talks Unpacked Expectations, przeciekły specyfikacje iPada mini i nie tylko! (wideo)

https://www.youtube.com/watch?v=7bv3pZLjE_k Po raz kolejny oficjalne wiadomości zaczynają się dzisiaj od ofert i jeśli szukasz laptopa, to Twój szczęśliwy dzień. Zaczynając od Razer Book...

Nintendo zamyka swoją grę mobilną Dr. Mario

Nintendo ma ogłoszony że Dr Mario World, mobilne podejście do serii gier logicznych, przestanie działać 1 listopada, a sprzedaż „diamentowej” waluty...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!