TerraMaster przedstawia wieżę magazynową D16 Thunderbolt 3


TerraMaster, profesjonalna marka, która specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych produktów pamięci masowej dla domu, firm i przedsiębiorstw, z dumą prezentuje profesjonalne rozwiązanie pamięci masowej D16 Thunderbolt 3 16-bay. TerraMaster D16 Thunderbolt 3 to najbardziej kompaktowa 16-wnękowa pamięć masowa typu tower na świecie. Wykorzystuje szybki interfejs Thunderbolt 3 z szybkością transmisji danych do 40 Gb/s, zapewniając szybką i wydajną edycję wideo 4K/8K. Jest wyposażony w inteligentne, ciche wentylatory, które zapewniają wydajne i ciche chłodzenie, które nie zakłóci pracy profesjonalistów.

Zaprojektowany dla wymagających profesjonalistów, takich jak edytorzy wideo, animatorzy, użytkownicy CAD i inni twórcy treści, D16 Thunderbolt 3 zapewnia więcej niż tylko szybką pamięć masową o dużej pojemności. Obsługuje różne profesjonalne tryby RAID, aby dostosować je do Twoich potrzeb. Jest również dostępny w czarno-srebrnej aluminiowej obudowie, która z wydajną, cichą konstrukcją termiczną pasuje do każdego nowoczesnego miejsca pracy.

Nowoczesna i kompaktowa konstrukcja

D16 Thunderbolt 3 ma kompaktową, oszczędzającą miejsce konstrukcję typu tower, która pasuje do każdego nowoczesnego miejsca pracy. Jest wyposażony w dwa wytrzymałe aluminiowe uchwyty ułatwiające transport.

Błyskawiczna pamięć masowa dla profesjonalnych twórców

TerraMaster D6 Thunderbolt 3 jest przeznaczony dla profesjonalnych twórców treści. Wyposażony w parę portów Thunderbolt 3 40 Gb/s i profesjonalny kontroler RAID, D16 Thunderbolt 3 zapewnia prędkość do 2817 MB/s, gdy jest wyposażony w 16 dysków SSD w trybie macierzy RAID 0 w systemie operacyjnym Windows. W trybie RAID 6 urządzenie pamięci masowej może zapewnić prędkość do 2480 MB/s. Jest idealny dla wymagających twórców z dużym obciążeniem pracą.

Pamięć masowa o dużej pojemności i wysokiej skalowalności

Reklama

16-zatokowa D16 Thunderbolt 3 firmy TerraMaster jest kompatybilna z 3,5-calowymi dyskami SATA i 2,5-calowymi dyskami SSD i oferuje łączną pojemność do 288 TB (16 dysków twardych o pojemności 18 TB). Rozszerzenie pamięci masowej jest również łatwe dzięki skalowalności Thunderbolt 3. Użytkownicy mogą rozszerzyć do 1 petabajta pamięci masowej, łącząc sześć urządzeń D16 Thunderbolt 3 łańcuchowo.

Profesjonalne opcje RAID

TerraMaster D16 Thunderbolt 3 to profesjonalna pamięć masowa RAID, która obsługuje wiele trybów RAID. Może działać w trybie RAID 0, 1, 5, 6, 50 i 10, a także w trybach macierzy dyskowych JBOD dla wszystkich potrzeb aplikacji. Użytkownicy mogą zdecydować się na sprzętową ochronę RAID w trybach RAID 5 i RAID 6 – funkcję ochronną, która ma kluczowe znaczenie dla twórców treści pracujących nad edycją i renderowaniem wideo.

Szybkie przepływy pracy przy edycji wideo

W przypadku korzystania z D16 Thunderbolt 3 czas potrzebny na praktycznie każdy aspekt pracy postprodukcji spada. Użytkownicy mogą błyskawicznie przesyłać kilka godzin materiału z urządzenia Blackmagic do programu Adobe Premiere Pro. Z kolei dzięki nieskompresowanemu 10-bitowemu i 12-bitowemu wideo HD użytkownicy mogą edytować ProRes 422 (HQ), ProRes 4444 XQ i inne strumienie danych. Miniatury i renderowanie podglądu są znacznie bardziej responsywne w przypadku używania dużych elementów z licznymi klipami w wysokiej rozdzielczości.

Wydajne i ciche chłodzenie

TerraMaster D16 Thunderbolt 3 jest wyposażony w inteligentne ciche wentylatory zapewniające wydajne i ciche chłodzenie. Wykorzystuje zaawansowaną konstrukcję termiczną, aby zapewnić chłodzenie wewnętrznych dysków twardych. Inteligentne wentylatory chłodzące zapewniają stabilną temperaturę pracy przez cały czas przy satysfakcjonującym poziomie hałasu – dzięki czemu nie będą przeszkadzać pracującym profesjonalistom.

Ceny i dostępność

16-kieszeniowa profesjonalna pamięć masowa RAID TerraMaster D16 Thunderbolt 3 będzie dostępna w sugerowanej cenie detalicznej 3599 USD.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

QNAP ogłasza rozszerzoną serię TS-hx77XU NAS

Po wydaniu 9- i 12-zatokowych modeli serii TS-hx77XU QuTS hero NAS, firma QNAP rozszerza dziś ofertę serii, wprowadzając 16-zatokowe modele TS-h1677XU-RP o większej...

Samsung Talks Unpacked Expectations, przeciekły specyfikacje iPada mini i nie tylko! (wideo)

https://www.youtube.com/watch?v=7bv3pZLjE_k Po raz kolejny oficjalne wiadomości zaczynają się dzisiaj od ofert i jeśli szukasz laptopa, to Twój szczęśliwy dzień. Zaczynając od Razer Book...

Nintendo zamyka swoją grę mobilną Dr. Mario

Nintendo ma ogłoszony że Dr Mario World, mobilne podejście do serii gier logicznych, przestanie działać 1 listopada, a sprzedaż „diamentowej” waluty...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!