Apple wyjaśnia, które urządzenia obsługują Apple Music Spatial Audio z wbudowanymi głośnikami


W dzisiejszym uaktualnieniu do dokumentu pomocy technicznej firma Apple wyjaśniła, które z jej urządzeń obsługują odtwarzanie dźwięku przestrzennego w Apple Music. Chociaż Apple powiedział kiedyś, że starsze urządzenia, takie jak iPhone XR i iPad Air 3, obsługują Spatial Audio w Apple Music, wydaje się, że tak nie jest.

Pierwszy zauważony przez Holger Eilhard na Twitterze, firma Apple wprowadziła dziś zmianę w dokumencie wsparcia, aby zbiegła się z aktualizacją Apple Music dla Androida. Przed dzisiejszą aktualizacją dokument pomocy technicznej wskazywał, że dźwięk przestrzenny z Dolby Atmos w Apple Music był obsługiwany na:

  • Wbudowane głośniki w telefonie iPhone XR lub nowszym (z wyjątkiem iPhone SE), iPadzie Pro 12,9 cala (3. generacji lub nowszym), iPadzie Pro 11 cali, iPadzie (6. generacji lub nowszym), iPadzie Air (3. generacji lub nowszym) ) lub iPada mini (5. generacji)

Ale wraz z dzisiejszą zmianą Apple twierdzi, że Apple Music Spatial Audio jest obsługiwane na:

  • Wbudowane głośniki w iPhonie XS lub nowszym (z wyjątkiem iPhone SE), iPadzie Pro 12,9 cala (3. generacji lub nowszym), iPadzie Pro 11 cali lub iPadzie Air (4. generacji)

Oznacza to, że Apple Music Spatial Audio nie jest w rzeczywistości obsługiwany na iPadzie mini 5, iPhonie XR ani na standardowym iPadzie 6, iPadzie 7 lub iPadzie 8.

Jak zauważył MacPlotki, Witryna Apple Music w pewnym momencie nawet wskazał, że Spatial Audio działa na iPhonie 7 lub nowszym, ale to zostało zmienione w czerwcu na iPhone XR lub nowszy. Apple prawdopodobnie wkrótce zaktualizuje witrynę Apple Music, aby ponownie odzwierciedlić zmianę ogłoszoną w dzisiejszym dokumencie wsparcia.

Czytaj więcej:

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich do zarabiania. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

QNAP ogłasza rozszerzoną serię TS-hx77XU NAS

Po wydaniu 9- i 12-zatokowych modeli serii TS-hx77XU QuTS hero NAS, firma QNAP rozszerza dziś ofertę serii, wprowadzając 16-zatokowe modele TS-h1677XU-RP o większej...

Samsung Talks Unpacked Expectations, przeciekły specyfikacje iPada mini i nie tylko! (wideo)

https://www.youtube.com/watch?v=7bv3pZLjE_k Po raz kolejny oficjalne wiadomości zaczynają się dzisiaj od ofert i jeśli szukasz laptopa, to Twój szczęśliwy dzień. Zaczynając od Razer Book...

Nintendo zamyka swoją grę mobilną Dr. Mario

Nintendo ma ogłoszony że Dr Mario World, mobilne podejście do serii gier logicznych, przestanie działać 1 listopada, a sprzedaż „diamentowej” waluty...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!