Zautomatyzowany dom 2.0 – #42 Nasza kuchnia z wnętrzami Parkes – Zautomatyzowany dom


Spośród wszystkich rodzajów firm, które odwiedziliśmy na etapie planowania nowego domu, byliśmy w większej liczbie salonów kuchennych niż cokolwiek innego.

W podobnym doświadczeniu, które sprawiło, że zdecydowaliśmy się na naszych Architektów, kiedy odwiedziliśmy Parkes Interiors, szybko kliknęliśmy i wiedzieliśmy, że to firma dla nas.

Oko do szczegółów

Brian Parkes ma niesamowitą dbałość o szczegóły, a przy tak wielu projektach związanych z jego rodzinnym biznesem od drugiego pokolenia, ma bogate doświadczenie, z którego może czerpać.

Ta wiedza oznaczała, że ​​miał rozwiązania z alternatywnymi opcjami na wszystko, co mu rzuciliśmy. Odkryliśmy również, że Brian jest świetną płytą rezonansową również dla innych aspektów naszych wnętrz.

W końcu nie tylko dostaliśmy naszą kuchnię od Parkesa. Zaprojektowali również i zainstalowali Spiżarnię, Gospodarkę oraz listwową dębową ścianę w części mieszkalnej stodoły.

Reklama

Z przyjemnością zajmowałem się tym ciepłym, przyjaznym biznesem i gorąco polecamy Parkes każdemu, kto myśli o kuchni (lub sypialni). Dzięki Brianowi!

parkesinteriors.co.uk

Pamiętaj by sprawdź nasz Instagram aby śledzić projekt, przeczytaj resztę Zautomatyzowany Dom 2.0 posty na blogu i znajdź linki do wszystkich produkty, z których korzystaliśmy w naszej własnej budowie.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Przewiduje się, że wysokiej klasy panele do notebooków przekroczą 20% udziału w rynku w 2022 r., gdy w centrum uwagi znajdą się technologie Oxide/LTPS/OLED,...

Ogromny wzrost popytu rynkowego na notebooki w odpowiedzi na potrzeby kształcenia na odległość i aplikacje WFH w latach 2020-2021 wygenerował nie tylko dwucyfrowy...

Pierwsza wieloosobowa beta gry Halo Infinite rozpoczyna się 29 lipca

Pierwszy Aureola nieskończona Techniczny podgląd multiplayera rozpocznie się jutro, 29 lipca. Beta potrwa do niedzieli 1 sierpnia, oferując krótką szansę...

Facebook wstrzymuje sprzedaż Oculus Quest 2 przez podrażnienie skóry

Facebook ogłosił niedawno, że wstrzymał globalną sprzedaż Oculus Quest 2, podczas gdy pracują nad dodaniem silikonowej osłony uzupełniającej oryginalną piankową podkładkę do twarzy....
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!