Nowe MMO Amazona może zepsuć Nvidię 3090s


Zamknięta beta nowego MMO od Amazon Games Nowy Świat został zniszczony przez doniesienia, że ​​gra się zawaliła karty graficzne niektórych graczy Nvidia RTX 3090. W oświadczeniu udostępnionym w środę Amazon mówi, że „nie widział żadnych oznak powszechnych problemów z 3090”, ale i tak wyda łatkę.

Oto pełne oświadczenie Amazona udostępnione Pogranicze w środę:

Setki tysięcy osób grało wczoraj w zamkniętej becie Nowego Świata, łącznie miliony godzin gry. Otrzymaliśmy kilka zgłoszeń graczy korzystających z wysokowydajnych kart graficznych, którzy doświadczali awarii sprzętu podczas grania w New World.

New World wykonuje standardowe wywołania DirectX dostarczane przez Windows API. Nie zaobserwowaliśmy żadnych oznak powszechnych problemów z 3090, ani w wersji beta, ani podczas naszych wielomiesięcznych testów alfa.

Zamknięta beta New World jest bezpieczna. Aby jeszcze bardziej uspokoić graczy, wprowadzimy dziś łatkę, która ogranicza liczbę klatek na sekundę na ekranie naszego menu. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie, jakie New World otrzymuje od graczy z całego świata i będziemy słuchać ich opinii w trakcie bety i nie tylko.

Sformułowanie w oświadczeniu Amazona nie wyklucza jednak całkowicie, że gra może powodować problemy. W szczególności sformułowanie „brak wskazania” rozpowszechniony problemy” (podkreślenie nasze) sugerują, że mogą wystąpić pewne problemy, a ponieważ nie wiemy, jak szeroko lub wąsko Amazon definiuje „powszechność”, nie możemy być pewni, na ile kart, które firma określiła, może to dotyczyć.

Wiele z zamurowanych kart wydaje się być produkowanych przez EVGA, na podstawie raportów w wątek na Nowy Świat subreddit. A problemy z kartami EVGA mogą być uruchamiane wcześniej niż w wersji beta jako jeden gracz na Nowy Świat fora powiedzieli, że mieli na sobie jedną kość EVGA podczas alfy gry i jedną podczas tej bety.

EVGA nie odpowiedziała od razu na prośbę o komentarz, ale przedstawiciel firmy powiedział Centralny system Windows ., że „w tej chwili mamy do czynienia z konkretnymi problemami, jeśli jest to problem rzeczywiście potwierdzony poinformujemy Cię i poinformujemy w naszym Forum EVGA na naszej stronie internetowej.” Ale jeśli masz jakąkolwiek kartę 3090, możesz poczekać z grą, aż łatka Amazona zostanie opublikowana na wszelki wypadek.

Nowy Świat zamknięta beta trwa do 2 sierpnia. Jeśli chcesz spróbować, możesz zamówić grę w przedsprzedaży, aby otrzymać zaproszenie lub zapisać się, aby uzyskać dostęp przez ta strona. Gra ma zostać wydana 31 sierpnia po licznych opóźnieniach.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Firma Dell nie może wysłać systemów Alienware Aurora R10/R12 do kilku stanów USA ze względu na nowe przepisy dotyczące zasilania

Firma Dell przestała sprzedawać swoje systemy Alienware Aurora R10/R12 klientom w sześciu stanach USA, ponieważ nie są one w stanie spełnić wymagań kalifornijskiego...

QNAP ogłasza rozszerzoną serię TS-hx77XU NAS

Po wydaniu 9- i 12-zatokowych modeli serii TS-hx77XU QuTS hero NAS, firma QNAP rozszerza dziś ofertę serii, wprowadzając 16-zatokowe modele TS-h1677XU-RP o większej...

Samsung Talks Unpacked Expectations, przeciekły specyfikacje iPada mini i nie tylko! (wideo)

https://www.youtube.com/watch?v=7bv3pZLjE_k Po raz kolejny oficjalne wiadomości zaczynają się dzisiaj od ofert i jeśli szukasz laptopa, to Twój szczęśliwy dzień. Zaczynając od Razer Book...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!